Adresa de livrare:
Program:
CUI: RO38004085
Reg. com: J2017013174404
Adresă: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.11, NR CADASTRAL 220287-C1-U7. IN SUPRAF DE 86.75 MP
105 Review-uri
Diana Petre
Am comandat Ciabatta și am primit Franzela de secara , as fi preferat sa fac eu înlocuirea cu un produs pe care chiar sa îl vreau.
Gabriela Andrisan
Marina Todorut
Emanuel Teodorescu
Anonim
andra trifan
Bagels nu trebuie sa fie pufosi, produsul nu este autentic. Apoi am cerut bagel simplu si am primit cu mac.

Salutari, Andra! Pentru noi un feedback obiectiv este mult mai important decat o suta de laude. Sa stii ca apreciem opinia ta si luam in calcul toate sugestiile care ne pot ajuta sa facem lucrurile mai bine. Ganduri bune, Diana de la Tazz.
Gabriela Andrisan
Birzan Andrei
Anonim
Ionel Selea
Bordea Alexandru
Dumitru Alina
Anonim
Maria Mihai
Emma Stoican
Nedelcu Adina
Anonim
Anonim
Nu fac update la cantitati si astfel ajung sa platesc pentru produse pe care nu le mai au pe stoc.

Buna ! Iti multumim ca ai fost de acord sa povestim si suntem bucurosi ca am reusit sa rezolvam impreuna situatia. Ganduri bune, Robert E. de la Tazz
Anonim
negoita alexandru
sandwich bacon egg fara ou

Buna, Alexandru! Iti multumim ca ai fost de acord sa povestim si suntem bucurosi ca am reusit sa rezolvam impreuna situatia. Ganduri bune, Sabrina de la Tazz
Monica Elena Furtună
Am găsit un fir de par într-unul dintre sandwich.uri. Sandwich-urile nu au fost la fel de bune ca altădată. As fi preferat sa nu fie amândouă cu mac respectiv, as fi vrut sa am opțiunea de a alege.

Salutare, Monica! Iti multumim ca ti-ai facut timp sa discutam și ne bucuram ca am gasit impreuna o solutie pe gustul tau. Sa stii ca suntem oricand aici pentru tine. Pe data viitoare, Lucian de la Tazz
Mocanu Mihaela
Bordea Alexandru
crinastanciu
iuliana toma
Bordea Alexandru
Bordea Alexandru
Bordea Alexandru
Gorovei Diana
Gorovei Diana
Anonim
Nu orice paine cu gaura in mijloc este bagel. Din pacate "bagelul" primit este mai degraba chifla de impartit la parastas. Sunca din sendvis este cea mai trista sunca din comert, si nici nu v-ati chinuit sa o asezati, au fost puse feliile lipite gramada, abia scoase din ambalaj. Rucola este ofilita iar rosia a fost lasata bucata intreaga, un sfert de rosie aruncat in sendvis, sa fie, ca asa scrie pe descriere. Trist tare, nu voi mai comanda si nici nu voi recomanda altora. Mai bine mai mariti preturile si puneti ingrediente de calitate, ati avea mult mai mult succes, decat sa trimiteti niste produse de umplutura, facute in graba si cu sila. Din pacate comanda primita va merge la gunoi, risipia de timp, alimente, bani.

Salutare! Iti multumim ca ti-ai facut timp sa discutam și ne bucuram ca am gasit impreuna o solutie pe gustul tau. Sa stii ca suntem oricand aici pentru tine. Îți mulțumim, Echipa Tazz
Anonim
Cele mai bune si proaspete produse!
Mirel Florica
Anonim
M-au sunat doamnele de la bucatarie pentru a inlocui unele produse lipsa, motiv pentru care le dau 4 stele. Prosciutto cotto e de fapt sunca presata, hehe. Quiche-urile sunt ok. Altceva, mai bine iti faci singur.
Anonim
foarte bun cozonacul!
Radu
Nu comandați bagels de la acești indivizi. Am primit baghetă, pe jumătate plină, cu URME de brânză, ou vechi (chiar aveam dubii dacă o fi cumva slană). ORIBIL. Față de primăvara anului 2021... s-au dus. Bătaie de joc!!!

Buna, Radu! Iti multumim ca ai fost de acord sa povestim si suntem bucurosi ca am reusit sa rezolvam impreuna situatia. Ganduri bune, Ramona de la Tazz
Rachiteanu Sanziana
Antonia Elena
Somon bagle apare în rețetă cu rucola dar în schimb vine cu capere,chiar dacă selectezi tipul de bagel vine clasic, fără semințe. De asemenea am plătit 3 și au venit 2

Buna, Antonia! Iti multumim ca ai fost de acord sa povestim si suntem bucurosi ca am reusit sa rezolvam impreuna situatia. Ganduri bune, Maria de la Tazz
Oana Alexandra
- utilizator -
Radu
Bagel vechi, cremă de brânză doar cu numele. V-am mai dat o șansă - ultima.

Buna, Radu! Iti multumim ca ai fost de acord sa povestim si suntem bucurosi ca am reusit sa rezolvam impreuna situatia. Ganduri bune, Irina de la Tazz
Monica Elena Furtună
Foarte bun, din păcate au lipsit roșiile. Dar cred ca au fost compensate cu mai mult bacon.
Anonim
Anonim
Rachiteanu Sanziana
Anonim
GEORGIAN NITA
placinta cu iaurt inainte era delicioasa iar acum au schimbat reteta si numai este buna , am primit tarta cu mere in loc de placinta cu mere, nu ar fi fost o problema asta daca era buna , dar la 20% umplutura si 80% aluat si nici nu era gustoasa. Nu inteleg de ce sa strici ceva ce era bun, ca sa faci economie? Pai daca faceti economie la ingrediente, atunci o sa faceti si la clienti, prea multi strica :))

Buna, Georgian! Iti multumim ca ai fost de acord sa povestim si suntem bucurosi ca am reusit sa rezolvam impreuna situatia. Ganduri bune, Stefania de la Tazz
Anamaria Stan
Produse vechi... in afara de quiche care parea proaspat si paine, restul au fost o dezamagire... bagelul vechi, am ales cu seminte, s a trimis cu ce aveau probabil, rulourile cu ciocolata puteau folosite pe post de arma, atat de tari erau. Dezamagitor.

Salutari, Anamaria! Am incercat sa te contactam insa nu ne-ai raspuns. Fii sigur ca orice situatie ai avea, suntem gata sa te ajutam. Asteptam un apel de la tine cand ai putin timp liber. Ganduri bune, Irina de la Tazz
Teodor Florian Sunel
Mirela Ciontu
Anonim
Crema de brânză lipsă. Bagel proaspăt, dar parca mai mic, per total.
Anonim
Anonim
Am o pâine de 2 zile prin casă. E mai proaspătă decât bagelul...
Radu Palanga
Radu Palanga
Anonim
Poate data viitoare sa fie proaspete si pâinea chiar sa fie cum o bifez (cu seminte).
Radu Palanga
Stefan Ciobanu
Monica Elena Furtună
Dumitru Alina
Dumitru Alina
In sfarsit o branzoaica cu adevarat buna. Branza folosita a fost proaspata si nu ati folosit esente artificiale care sa strice gustul. Si restul preparatelor au fost bune.

Buna! Multumim pentru comanda si pentru feedback! ☺ Suntem fericiti sa stim ca a fost pe gustul tau! Îți mulțumim, Echipa Tazz by eMAG
Gina Mihaela Sandu
Otilia Barbieru
Alina

Îți mulțumim! ❤️ Echipa Tazz by eMAG
Anonim
Chiscop Bianca
Bagelul cu ou si bacon cam greoi, cel italian e perfrct. Ruloul cu cacao parca e cozonac, f bun

Îți mulțumim! ❤️ Echipa Tazz by eMAG
Cristian S
Anonim
Anonim
Produse vechi
Ana Popa
Anonim
Anonim
Anonim
corina S
Caramidaru Cristian
quiche uscat si nu prea bun la gust. bagel cu somon, foarte bun.
Dumitru Alina
Anonim
Am primit alta pasca fata de cea de acum Doua zile, aproape fără brânză, total altceva, ceva nașpa
Ana Vera
Anonim
Totul delicios!
Dan Pandrea
Am comandat 2 bagels cu seminte, am primit 1 cu 2-3 seminte pe el (de obicei sunt mult mai multe, ca in poza) si 1 cu mac. La fel ati facut si data trecuta, ati inclus bagels cu mac fara sa intrebati daca e in regula. Eu, de exemplu, am alergie la mac si nu am ce face cu acest tip de bagel. Respectati comanda sau anuntati ca nu aveti pe stoc.
- utilizator -
Mancarea a fost foarte rece si de proasta calitate
Anonim
A-Zo
Razvan Ion-Anghelina
Liana Sims
Am comandat bagels, simple si cu bacon si sunt foarte tari, nici vorba de ceva proaspat, toate sunt de ieri. Painea este tot de ieri, am luat de 3 feluri - e o rusine sa va numiti brutarie!
- utilizator -
Anonim
Nu sunt proaspete
Popirlan Oana Tatiana
Anonim
Anonim
Bagelul a fost cam tare, putea fi mai pufos.
Marius Batîr
Anonim
Anonim
Este ca in new york
Paul Onea
Surprinzator de gustoase! Voi comanda si a doua oara.
popa dan
Anonim
Deși înainte de comanda arata ca ajunge în 30 de minute, a ajuns în peste o ora. Totul a fost foarte tare, vechi de cel puțin o zi. Gustul relativ ok, nimic deosebit.
Anonim
Ana Vera
Peggy
Dumitru Alina
Anonim
Anastasia Ioana
Anonim
Ramona Andreea Tomescu
Foarte bun, dar sandvisul cu ou si bacon, nu are ou deloc..
Anonim
Cozonacul nu are nuca, e doar paine dulce.